witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Porównaj oferty

Nationale-Nederlanden - Ochrona+

Ubezpieczenie na życie: Nationale-Nederlanden - Ochrona+

Oferta ING Życie – Ochrona + jest kierowana do osób, które chcą zabezpieczyć swoich najbliższych na wypadek swojej śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku, a także od niezdolności do wykonywania pracy zawodowej.

Umowy ubezpieczenia

Polisa na życie zawierana jest na okres od 5 do 30 lat i nie może zakończyć się później niż w momencie ukończenia przez ubezpieczonego 75 roku życia. Może z niej skorzystać każdy kto ukończył 18 lat i nie skończył 70 roku życia.

Składki ubezpieczenia

Wysokości składek ubezpieczeniowych zależne są od:

  • szczególnych warunków Umowy głównej
  • czasu trwania umowy,
  • częstotliwości opłacania składki całkowitej,
  • płci i wieku Ubezpieczonego,
  • sumy ubezpieczenia.
Składki mogą być opłacane miesięcznie, kwartalnie, półrocznie lub rocznie. Towarzystwo nie przewiduje opcji zawieszenia opłacania składek.

O ING Życie

ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. rozpoczęło działalność w Polsce 2 sierpnia 1994 roku na podstawie zezwolenia Ministra Finansów. Założycielem i jedynym akcjonariuszem Towarzystwa jest ING Continental Europe Holdings B.V. Obecnie Towarzystwo należy do czołówki towarzystw ubezpieczeniowych. Na koniec czwartego kwartału 2010 roku do ING należało 6,36% polskiego rynku ubezpieczeń na życie pod względem całkowitej składki przypisanej brutto (4-ta pozycja).

Udział w rynku indywidualnych ubezpieczeń na życie na koniec czwartego kwartału 2010 roku pod względem całkowitej składki przypisanej brutto wyniósł 10,6% (3-cia pozycja). Udział na koniec czwartego kwartału 2010 roku w całym rynku ubezpieczeń na życie ze składką regularną wyniósł 7,6% (3-cia pozycja). Udział na koniec czwartego kwartału 2010 roku w całym rynku ubezpieczeń na życie ze składką jednorazową wyniósł 5,3% (6-ta pozycja). ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. dystrybuuje swoje produkty przez siec placówek rozmieszczonych na terenie całej Polski. Reprezentuje nas ponad 2 tys. wszechstronnie wyszkolonych i doświadczonych Przedstawicieli Ubezpieczeniowo-Finansowych.

Źródło: ING Życie

Powrót do rankinguPorównaj oferty